BAYİ BAŞVURU FORMU

Lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız!

BİZ BİR AİLEYİZ!

Şirketlerimizde İnsan Kaynakları ihtiyaçları Norm Kadro çalışmaları ile tespit edilir. Yıllık olarak yapılan Bütçe Planlaması içerisinde İnsan Kaynakları Planlaması’ na da yer verilir.İşe alım sürecinde temel amaca hizmet etmek üzere; işbirliği sağlayacak, motivasyonu yüksek, çalışmalarımızı hep ileriye taşıyacak etkin insan kaynağı tercih edilir.

SOSYAL OLANAKLAR

  • Yemekhane
  • Ulaşım İçin Servis
  • Gıda Yardımı
  • Doktor
  • Ürünlerde İndirim
[]
1 Step 1
İŞ BAŞVURU FORMU

Yıldızlı Alanlar Zorunludur.

Adınız Soyadınız
Telefon
Adres
İşe Başlayabileceğiniz Tarih
date_range
Daha Önce Çalıştığınız Yerler
0 /
Referanslar
0 /
Varsa Mesajınız
0 /
CV Dosyasıupload
cloud_uploadCV Yükle
Kişisel Veri Aydınlatma Bildirimi

Şirketimiz İnsan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmeye esas olmak üzere özgeçmiş bilgilerinizi göndermek üzeresiniz. Bu kapsamda gönderilen kişisel verileriniz yasal mevzuata uygun olarak şirketimiz tarafından veri sorumlusu sıfatı ile işlenmekte olup, yasal olarak aktarılması gereken resmi makamlara hukuki zorunluluklar nedeniyle ve ayrıca, şirketimiz tarafından uygun görülmesi halinde üçüncü parti firma destek hizmetleri kuruluşlarına aktarılabilmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’nun 11. maddesi kapsamında; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde aktarıldığı 3. kişileri öğrenme, kişisel verilerinizin eksik ya da yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması ve yasal bir engel bulunmaması halinde KVKK’nın 7. Maddesi kapsamında kişisel verilerinizin silinmesi/yok edilmesi veya anonim hale getirilmesi için talepte bulunma, düzeltilmesi veya silinmesi/yok edilmesi/anonim hale getirilmesi hallerinde düzeltme veya silme/yok etme/anonim hale getirme işlemlerinin kişisel verilerinizin aktarıldığı 3. kişilere bildirilmesini isteme, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde itiraz etme, kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarınız bulunmaktadır.

Kişisel verilerin korunması kosununda haklarınız hakkında detaylı bildiriye İK Sürecinde Alınan Bilgi & Kişisel Verilerin İşlenmesi menüsünden ulaşabilirsiniz.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
YUKARI