Enzi Collection

   Menzil Aksesuar olarak 2000 yılında kurulan firmamız, faaliyetlerine Ankara Sitelerde sehpa üretimi ile başladı.

Başlangıçta Üç kişiyle çıkılan bu yolda, her geçen gün çalışan sayısını arttıran firmamız üretim ve satış yelpazesini de genişleterek ilerlemiştir..

2008 yılında Ürün yelpazesine masa, sandalye ve köşe takımlarını da ekleyen firmamız üretim ve satışta hedeflenen çizgisine bir adım daha yaklaşmıştır. Daha fazla hizmet anlayışıyla yeniliklerin ve kalitenin arayışında olan firmamız 2013 yılında yeni üretim tesislerine geçerek daha çok müşteriye ulaşabilmek amacıyla kendine farklı bölgelerden yurtiçi ve yurtdışından satış ağlarını eklemiştir. 10.000 m2 kapalı alana sahip olan üretim tesisimiz 15.000 m2lik toplam alanı, gelişmiş üretim araçları ve 130 çalışanıyla en yüksek verimlilik ve iş gücüne kavuşarak kaliteli hizmet standartlarına ulaşmıştır.

       Gerek tasarımlarıyla, gerekse kullanım kolaylığı ve konforuyla dünya standartlarında bir çizgiye kavuşmuş olan firmamız kendi markasını oluşturarak yeniliklerine daha yenisini eklemiştir. Markamız Enzi, geçmişten gelen deneyim ve kaliteye, modern çağın getirdiği yenilikleri de kalarak her zevke hitap edebilen, çağın ve güncelin yeniliklerini içinde barındıran bir o kadar da konforlu tasarımlara imza atmıştır.

Enzi’yi siz değerli yol arkadaşlarımıza sunmaktan mutluluk duyarız,
Saygılarımızla..